KONKURS ZA RADNO MESTO GLAVNOG KNJIGOVOĐE

Zbog povećanog obima poslovanja raspisujemo konkurs za radno mesto "Glavni knjigovođa".

128_m.jpgFirma „MIKRON“ d.o.o. sa sedištem u Sirigu je porodična firma koja već 21 godinu posluje na tržištu Srbije u sektoru poljoprivrede. Delatnost firme je trgovina rezervnim delovima za poljoprivredne mašine. Uspešno smo razvili saradnju sa preko 20 inostranih dobavljača, renomiranih fabrika iz zapadne Evrope, čije proizvode plasiramo mahom na našem tržištu i delimično na tržišta okolnih zemalja. Poslovanje firme „MIKRON“ od osnivanja ide uzlaznom putanjom i sve vreme beležimo konstantan rast.

Zbog povećanog obima poslovanja, a na osnovu odluke direktora, raspisujemo konkurs za radno mesto glavnog knjigovođe.

Uslovi za kandidate:

1. Visoka stručna sprema (ekonomski fakultet)
2. Radno iskustvo najmanje 3 godine na istim ili sličnim poslovima
3. Dobro poznavanje rada na računaru (MS Office, Internet, e-mail...)
4. Da kandidat nije kažnjavan za krivična dela ili privredne prestupe
5. Sposobnost preuzimanja inicijative i odgovornosti
6. Tačna, ažurna i sistematična osoba

Opis poslova:

• Samostalno uspostavljanje računovodstvenog sistema
• Vođenje finansijskog knjigovodstva
• Vođenje kniga u skladu sa računovodstvenim propisima i politikama
• Izrada periodičnih i godišnjih finansijskih izveštaja, statističkih izveštaja, poreskih bilansa i drugih izveštaja u skladu sa važećom zakonskom regulativom
• Saradnja sa poreskim organima i revizijom
• Obračun plata radnika, prijava i odjava radnika
• Priprema i predaja PDV prijava kao i ostalih poreskih obračuna i formi u skladu sa važećom zakonskom regulativom
• Priprema mesečnih i godišnjih izveštaja
• Knjiženje računa, izvoda banke u finansijskom računovodstvu
• Sačinjavanje IOS za kupce i dobavljače
• Predlaganje mera za poboljšanje poslovanja
• Ostali administrativni poslovi po nalogu rukovodioca

Prijavu poslati na Ova adresa el. pošte je zaštićena od spambotova. Omogućite JavaScript da biste je videli., rok za konkurisanje je 02.11.2017.

Kontaktirani će biti samo kandidati koji uđu u uži izbor.